Реєстрація Логін: Пароль: Запам'ятати меня Забули пароль?

 

Презентація про підприємство

Наша адреса:
вул. Новобудов, 5
Запоріжжя
69076, Україна

Телефон / факс:

+380 61 239-7900 
+380 61 239-7901

E-mail: info@pluton.ua

Адміністративно-виробнича будівля ЗАТ Плутон

Карта проїзду (1,23 МБ)

Партнери:Курсы валют

Курсы валют

Курсы валют

 Шафа комбінованого захисту кабелів

ШАФА КОМБІНОВАНОГО ЗАХИСТУ КАБЕЛІВ

Сучасна шафа комбінованого захисту кабелів (ШКЗ) призначена для діагностики і захисту кабелів постійного струму тягових підстанцій міського електричного транспорту з використанням контрольних жил (або броні та екрану кабелю).

Конструктивно ШКЗ являє собою шафу одностороннього обслуговування з габаритними розмірами 600 х 500 х 2000 мм, що забезпечує ступінь захисту IP54 відповідно до стандартів ГОСТ 14254-96, IEC 529, EN 60 529.

Усередині оболонки розташована монтажна панель, на якій розташовані компоненти шафи, а також лицьова панель, на якій розташовані органи управління і візуалізації.

ШКЗ здійснює контроль стану кабелів і блокування за наступними параметрами:

  • погіршення ізоляції між контрольною і основною жилами;
  • обрив кабелю;
  • замикання контрольної жили кабелю на основну;
  • замикання основної жили на оболонку кабелю;
  • контроль стану ізоляції полюсів постійного струму;
  • потенційний захист кабелів в системі із заземленим негативним полюсом;
  • дозвіл або блокування (заборона) включення лінійного контактора негативної шини (при ремонтних роботах на контактній мережі тролейбуса);

ВВ енергонезалежній пам'яті мікропроцесорної системи управління ведеться протокол роботи ШКЗ: фіксується час і подія, стан кабелів, рівень ізоляції в різний час, аналізуються і фіксуються максимуми і мінімуми, позначається дисбаланс ізоляції позитивного і негативного полюсів відносно «землі».

Відмітною особливістю ШКЗ є автоматичне настроювання системи управління шафи залежно від існуючої системи електропостачання (із заземленим негативним полюсом або з ізольованими від землі полюсами) на боці постійного струму 600 В при первинному включенні силових ланцюгів (+) 600 В і (-) 600 В.

При цьому, якщо в системі з ізольованими від землі полюсами 600 В (тролейбус) відбувається замикання негативного полюса на землю, система управління автоматично перенастроюється для роботи в заземленій системі. Після усунення несправності відбувається автоматичне перенастроювання системи для роботи в системі електропостачання з ізольованими полюсами.

ШКЗ забезпечує діагностику одночасно до 10 кабелів постійного струму.

Рівень напруги, що характеризує стан ізоляції полюсів (+) і (-) 600 В відображається на рідкокристалічному і світлодіодному табло шафи.

Для підвищення рівня безпеки при проведенні регламентних робіт в ШКЗ передбачені механічні і електричні блокування, роз’єднувачі контрольних жил силових кабелів.

Функції системи можуть бути змінені за бажанням Замовника і модернізуються шляхом зміни програмного забезпечення системи.

 Найменування параметру

Значення 

 Номінальна напруга контрольованого силового ланцюга постійного струму, В

 600

 Номінальна напруга живлення, В (50 Гц)

 220

 Номінальна напруга ланцюгів автоматики, В

 36, 220

 Кількість діагностовних кабелів

 10 (5+5)

 Обслуговування

 однобічне

 Ступінь захисту

 IP54

 Габаритні розміри, мм

 600х500х2000

 Маса, кг, не більше

 80

Документи Контакти © Всi права застережено ПЛУТОН 2008-2016