Реєстрація Логін: Пароль: Запам'ятати меня Забули пароль?

 

Презентація про підприємство

Наша адреса:
вул. Новобудов, 5
Запоріжжя
69076, Україна

Телефон / факс:

+380 61 239-7900 
+380 61 239-7901

E-mail: info@pluton.ua

Адміністративно-виробнича будівля ЗАТ Плутон

Карта проїзду (1,23 МБ)

Партнери:Курсы валют

Курсы валют

Курсы валют

 Група компаній «Плутон» є одним з найбільших виробників електротехнічного обладнання на території України. Продукція компанії поставляється до багатьох країн світу. Компанія «Плутон» займає ключові позиції в електротехнічній галузі та успішно працює протягом більше 20 років, реалізуючи стратегію інтенсивного росту, розвитку і постійного підвищення якості продукції та послуг.

Основним напрямком діяльності компанії є розробка, виробництво, постачання «під ключ», що включає монтаж, пуско-наладку і введення в експлуатацію, малообслуговуваних тягових підстанцій постійного струму для метрополітенів, міського пасажирського електричного транспорту та залізниць. Компанія активно присутня на ринку енергозберігаючих технологій, виготовляючи електроприводні системи змінного і постійного струму напругою до 600 В і 6000 В. Одним з ключових напрямків діяльності є розробка і постачання систем АСУ ТП, телемеханіки.

Напрямки діяльності


Підстанції «під ключ» для об'єктів енергетики, промисловості, метрополітенів, міського електротранспорту, залізниць
 Комплекти електрообладнання для різних механізмів і систем змінного і постійного струму
АСУ ТП на підприємствах металургії, енергетики, добувної промисловості, транспорту
Наша головна мета - залишатися лідером у виробництві високоякісного обладнання, і в цьому нам допомагають основні принципи Компанії, якими ми керуємося і втілюємо в реальність: висока якість продукції, соціальна відповідальність, безпека праці та екологічна безпека діяльності підприємства. Ми будуємо майбутнє, створюючи продукцію найсучаснішого рівня, що відповідає міжнародним стандартам, інноваційним технологіям, що забезпечує безпеку і комфорт людей.


Система менеджменту якості ISO 9001

Система менеджменту якості компанії «Плутон» відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2008. Політика компанії спрямована на впровадження, підтримання та постійне вдосконалення системи менеджменту якості.


Система екологічного менеджменту та безпеки праці

Компанія «Плутон» завершила роботу по створенню системи екологічного менеджменту і підтвердила відповідність своїх принципів управління вимогам міжнародного стандарту екологічної безпеки ISO 14001:2004, а також професійної безпеки та охорони праці OHSAS 18001:2007.

 

 

Подивитись презентацію компанії "Плутон"

Історія Компанії

Історія компанії "Плутон" - це історія її досягнень, розчарувань, злетів, пошуку, та росту професіоналізму, рівень якого невпинно зростає з кожним вирішеним завданням. Компанія здолала довгий шлях розвитку через безліч різних проектів та продовжує рухатись, знаходити і пропонувати нові рішення, нові технології, нові продукти.

 Заснування компанії

Наше підприємство було засноване у 1992 році та зареєстроване під назвою НВО «Елтіс Ко.Лтд». Історія підприємства почалась з розробки та виробництва випрямлячів для міського електричного транспорту та метрополітену, а також з досліджень в даній області.

Була розроблена уніфікована серія перетворювачів для тягових підстанцій міського транспорту та метрополітену. Розроблена серія випрямлячів на сучасній елементній базі. Випрямлячі успішно пройшли повний комплекс кваліфікаційних і типових випробувань, включаючи теплові іспи ти та досліди короткого замикання.

Вперше, на підстанціях міського електричного транспорту, нами була впроваджена мікропроцесорна техніка – ми розробили мікропроцесорні системи управління та діагностики випрямлячів, якими і сьогодні комплектується деяке наше обладнання.

У 1996 році наша компанія одержала назву ЗАТ «Плутон». З цього часу починається відлік нашої новітньої історії.

У 1999 році компанія «Плутон» почало освоювати нові напрямки в електротехніці, такі, як привод змінного струму та АСУ ТП.

Розробка розподільчих пристроїв нового покоління

У 1996 році наші інженери розпочали розробку розподільчих пристроїв постійного струму нового покоління серії РУ-600 та РУ-825 для тягових підстанцій міського електричного транспорту та метрополітену. Метою розробки було створення автоматизованого комплексу, що не потребує участі людини в операціях керування, переключень обладнання тягової підстанції. Ми пройшли декілька етапів розробки. Починали з перекомпоновки розподільчих пристроїв РУ-600, використовуючи швидкодіючі вимикачі постійного струму типу ВАБ и роз'єднувачі РВР (РВК), додаючи сервоприводи МEО. Потім у розподільчих пристроях були застосовані роз'єднувачі, що на нашу думку були здатні здійснити революцію в техніці розподілення постійного струму – це роз'єднувачі серії EDT та EST виробництва ФРН, які ми сьогодні використовуємо у своїх розподільчих пристроях.

У якості основного захисного апарату був використаний швидкодіючий високонадійний вимикач виробництва компанії Secheron (Швейцарія), що дало можливість виконати комірку розподільчого пристрою постійного струму з мінімальними габаритними розмірами. У якості системи управління ми застосували промислові контролери австрійської фірми Bernесker&Rainer.

У 2003 році розпочалось впровадження розподільчих пристроїв в експлуатацію. В Київському метрополітені була пущена перша тягова підстанція з обладнанням нового покоління (станція «Сирець»). Наше підприємство було першим підприємством-виробником на пострадянському просторі, що почало впровадження на тягових підстанціях метрополітену сучасних комутаційних компонентів, технологій, засобів автоматизації та електронного захисту світового рівню.

У 2004 році за розробку нового покоління розподільчих пристроїв для тягових підстанцій ми одержали диплом виставки «Елком Україна 2004» за кращу розробку в області розподілення енергії до 1000 В (розподільчий пристрій нового покоління серії РУ-825 для метрополітену).

Виробничий потенціал

У 2000 році компанія «Плутон» придбала виробничі площі у підприємства «Хартрон-Електроавтоматика» - виробника продукції для космічної індустрії. Адміністративно-виробничі приміщення мають площу майже 17000 кв. м., з них половина – адміністративні, половина – виробничі. Завдяки розширенню адміністративно-виробничої бази компанії «Плутон» вдалося зміцнити свій виробничий сектор: дільниці зборки, зварювальне виробництво, дільницю друкованих плат, дільницю упаковки, лабораторію типових випробувань, тощо.

На сьогоднішній день чисельність співробітників компанії «Плутон» складає більш як 280 осіб. 50 % - інженери та управління, 50% - виробничий персонал. 70 % співробітників мають вищу освіту, 20% - середньотехнічну.

 

Розробка обладнання для тягових підстанцій 3,3 кВ залізниць постійного струму

У 2006 році нашими інженерами був розроблений комплект обладнання постійного струму 3,3 кВ для тягових підстанцій залізниць: лінійний, катодний і запасний розподільчі пристрої, випрямлячі (3,3 кВ 2,0 кА, 3,15 кА) розподільчі пристрої власних потреб (ШСН) та шафа оперативного струму (ШОТ). На станції «Запоріжжя Ліве» Укрзалізниці успішно пройшов типові та експлуатаційні випробування розподільчий пристрій 3,3 кВ лінійний. Спеціально для залізниці розроблені роз’єднувачі на номінальну робочу напругу 3,3 кВ – аналог роз’єднувача, що використовується у розподільчих пристроях для метрополітену на напругу 1000 В. До цієї роботи був залучений Інститут високих напруг (м. Слов’янськ).

У 2006 році ми одержали диплом за кращу розробку в області розподілення електроенергії 3,3 кВ (розподільчий пристрій для залізниць).

У 2011 році здійснено постачання поста секціонування ПСК-3,3к-3,0 для Грузинської залізниці (ділянка Марабда-Карцахі, ст. Цхара-Дзма).

Знакові проекти для міського електричного транспорту та метрополітену

1994 рік
: поставка випрямлячів для тягових підстанцій Люблінської лінії метрополітену м. Москви (6 підстанцій);

1995 рік: поставка партії випрямлячів для реконструкції тягових підстанцій м. Москва;

1996 – 1999 рр.: Пуски тролейбусних ліній в містах Уфа, Ашхабад, Бобруйськ, С.-Петербург, Строгіно, Рибінськ, Москва, Київ, Химки, Запоріжжя, Могильов, Мінськ та ін.;

1999 рік:
- Комплектна поставка обладнання для другої черги лінії швидкісного трамваю в м. Кривий Ріг;
– Комплектна поставка обладнання для тягових підстанцій та депо першої черги монорельсу м. Москви;

2000 рік: поставка випрямляючих агрегатів для лінії Ташкентського метрополітену;

2002 рік:
- Розроблена серія випрямлячів з мікропроцесорними системами діагностики та управління;
- Розроблений повний комплект розподільчого та тунельного обладнання постійного струму 825 В для метрополітенів;

2003 рік: впроваджена нова розробка систем управління вентиляторами головного провітрювання метрополітенів ШСАУВ, що постійно модернізується та поставляється в метрополітени міст Харкова, Києва, Мінська до теперішнього часу;

2004 рік:
- поставка комплекту обладнання нового покоління та розподільчих пристроїв РУ-600 для тягової підстанції міського електротранспорту № 89 в Києві;
– поставка комплекту обладнання та розподільчих пристроїв РУ-825 на тягову підстанцію станції «Сирець» Київського метрополітену;

2005 рік: обладнання та розподільчих пристроїв РУ-825 на тягові підстанції Мінського та Київського метрополітенів; впровадження в дослідну експлуатацію системи телемеханіки, що використовує для передачі інформації канали GPRS мобільних операторів;

2006 рік: поставка обладнання для тягових підстанцій Київського («Вирлиця») і Харківського метрополітенів;

2007 рік:
– Поставка обладнання для тягових підстанцій міського електротранспорту м. Київ;
– Поставка обладнання на тягові підстанції Мінського метрополітену;
– Поставка підстанцій 3,3 кВ залізничного транспорту (2 підстанції);

2008 рік:
- Поставка обладнання на тягову підстанцію станції «Червоний хутір» та тягові підстанції, що будуються, Київського метрополітену: «Деміївська», «Голосіївська», «Васильківська»;
- Поставка тунельного обладнання для потреб С.-Петербургського метрополітену;

2007-2009 рр.: Поставка, монтаж, пусконалагоджувальні роботи сумісних тягових підстанцій для метрополітену що будується м. Алмати (Республіка Казахстан), включаючи КРУ-10 кВ;

2008-2009 рр.: Поставка, монтаж, пусконалагоджувальні роботи комплектних тягових підстанцій (включаючи вентиляцію та кондиціювання, телемеханіку нижнього та середнього рівня) в Бакінському метрополітені (Азербайджанська республіка);

2009 рік: Поставка обладнання для Мітінсько-Строгінської лінії метрополітену м. Москви;

2010 рік:
-
Постачання "під ключ" 4-х тягових підстанцій для "Кримтроллейбус";
 - Постачання "під ключ" обладнання для Харьківського метрополитену, пуск станції "Олексіївська";

2011 рік:
- Впровадження у виробництво розподільних пристроїв 10 (6) кВ серії NEX за ліцензією Schneider Electric;
- Постачання "під ключ" двох тяговых підстанцій для Єкатеринбурзького метрополітену (ст. Ботанічна, Чкаловська);
 - Постачання "під ключ" 3-х тягових підстанцій для "Кримтроллейбус";
 - Постачання "під ключ" тягової підстанції ст. "Виставковий центр" Київського метрополитену;
 - Постачання "під ключ" тягової підстанції ст. "Проспект перемоги" Харьківського метрополитену;

2012 рік:
- Постачання "під ключ" двох понижувальних підстанций для Бакинського метрополітену (Технологічний корпус та ст. "Кероглу");
-  Постачання "під ключ" тягової підстанції для Київського метрополітену (ст. "Іподром");
-  Поточний проект "під ключ": постачання тягової та понижувальної підстанції для Алматинського метрополітену (ст. "Сайран" и "Москва");


Знакові проекти в області електроприводних систем та АСУ


2000 – 2002 рр.: джерела живлення власних потреб для газотурбіних електростанцій ІП-20; ІП-40 для ВАТ «Мотор-Січ»;

2001 – 2002 рр.: привод (ПЧ та АСУ) відвідного рольганга НТЛС-1680, ЦГПТЛ, ВАТ "Запоріжсталь";

2002 р.: комплект електрообладнання для бурильної установки УБШ-501 АК;

2003 – 2005 рр.
: шафи системи автоматичного управління вентиляторами головного провітрювання метрополітенів ШСАУВ – більш ніж 60 шт.;

2005 – 2006 рр.
: подальший розвиток напрямку ШСАУВ - САУ-Н; САУ-СН; друге покоління ШСАУВ – поставка більш ніж 16 шт.;

2004 р.
: ПЧ і АСУ для приводу потужністю 315 кВт, вентиляторів нагрівачів повітря доменної печі - VSI-PN-640/380 - 2 шт. для ВАТ «Запоріжсталь»;

2005 р.
: автоматизований, частотно-регульований, дводвигуновий асинхронний электропривід антени радіолокатора (2 ПЧ и АСУ). Замовник – завод «Іскра»;

2004 – 2006 рр.
: проект по приводам та АСУТП установки Coilbox. Замовники: канадська фірма «Hatch» та ВАТ «Запоріжсталь»;

2004 – 2009 рр.
: тягові комплектні електроприводи (змінного та постійного струму) штовхачів вагонів (усього 10 комплектів).

2004 – 2008 рр.
: системи збудження синхронних генераторів та двигунів – 16 комплектів;
Приводи та АСУ разових поставок: підйомно-поворотного столу, маніпулятора газової різки, вентиляторів колпакових печей, дозаторів доменної печі, систем забезпечення мікроклімату та інших;

2010 р.: системи автоматичного керування розвантажувальним комплексом доменної печі з перетворювальними силовими пристроями (СУРК).


Погляд у майбутнє

Сьогодні ми позиціонуємо себе, як компанія, що має традиції, знання, володіє сучасними технологіями в області перетворювальної техніки, техніки розподілення електричної енергії, систем АСУ ТП, систем енергозбереження.

Наша компанія не зупиняється на досягнутому, ми постійно стежимо за потребами ринку, аналізуємо світові тенденції, прагнемо бути на вістрі новітніх досягнень науки і техніки в області транспорту, електроприводу, АСУ ТП. Інженери Компанії ведуть дослідження в області створення бездугового швидкодіючого вимикача постійного струму, ведеться розробка нового покоління системи моніторингу та захисту тягової мережі разом з німецькими інженерами; ведеться розробка модульних підстанцій для міського електротранспорту.

В даний час розробляється, як новітній напрямок, комплект кранового електроприводу. Освоюється виробництво новітньої серії перетворювачів частоти напругою до 690 В потужністю до 2,5 Мвт. Розроблюються системи моніторингу силових трансформаторів для всіх типів електростанцій, включаючи атомні електростанції. Сумісно з компанією ABB розроблюється серія перетворювальних трансформаторів для потреб міського транспорту, серія розподільчих пристроїв змінного струму середньої напруги 6-10 кВ. Розроблені прилади, що тестують стан тягових мереж, реєструють аварійні режими, аналізують аварійні процеси.

Компанія «Плутон» активно приймає участь у спеціалізованих виставках, де представляє своє обладнання: «Суспільний транспорт» (Москва), «Exporail» (Москва), «Elcom» (Україна), Транстек (С.-Петербург), INNOTRANS (Берлін), TRAKO (Польша).

Підприємство накопичило передовий досвід як у розробках так і у виробництві обладнання для тягових підстанцій міського електротранспорту, залізниць та метрополітену, металургії, атомних та теплових електростанцій. Динаміка розвитку компанії «Плутон» та успішна робота на протязі багатьох років доводить, що вибраний напрямок розвитку, орієнтований на європейську та загальносвітову кооперацію – є правильним для створення конкурентоспроможної продукції, що відповідає сучасному рівню розвитку науки і техніки.

 Референс-лист реалізованих проектів  


  

 Перші випрямлячі

У 1996 році компанія отримала назву ЗАТ «Плутон»

Перші розподільні пристрої 825 В для метрополітену

Модернізація розподільних пристроїв

Придбання нових виробничих площ

Виробничий корпус

Адміністративний корпус

Виробництво обладнання нового покоління

Розробка розподільного пристрою для залізниць РУ-3,3к

Пост секціонування для Грузинської залізниці

Тягова підстанція ст."Сирець" Київського метрополітену

Тягова підстанція міського електричного транспорту (м. Київ)

Тунельне обладнання в Київському метрополітені

Тягова підстанція ст. "Байконур" Алматинського метрополітену

Розподільні пристрої серії NEX в Бакинському метрополітені

Випрямлячі на новій підстанції ст. "Іподром" Київського метрополітену

Проведення випробувань обладнання в IPH-центрі (Німеччина) на відповідність міжнародним стандартам IEC

Перетворювачі частоти на ВАТ "Запоріжсталь"

АСУ відвідного рольгангу на ВАТ "Запоріжсталь"

Колектив высококласних інженерів

Участь компанії "Плутон" у міжнародних виставках
Документи Контакти © Всi права застережено ПЛУТОН 2008-2016