Реєстрація Логін: Пароль: Запам'ятати меня Забули пароль?

 

Презентація про підприємство

Наша адреса:
вул. Новобудов, 5
Запоріжжя
69076, Україна

Телефон / факс:

+380 61 239-7900 
+380 61 239-7901

E-mail: info@pluton.ua

Адміністративно-виробнича будівля ЗАТ Плутон

Карта проїзду (1,23 МБ)

Партнери:Курсы валют

Курсы валют

Курсы валют

 01.12.2016

У Львові відкрився новий маршрут трамвая на Сихів

 
Нова трамвайна лінія, побудована в місті вперше за останні 30 років, поєднала найбільший житловий район Сихів, в якому проживає близько 150 000 львів`ян, з центром міста. Загальна довжина нової трамвайної лінії становить 11,5 км. 

Львовский трамвай

Як зазначив мер Львова Андрій Садовий - "Трамвай на Сихів" - один з найбільших інфраструктурних проектів, реалізованих в Україні з часів незалежності. Пропускна здатність нової лінії - до 8 тис. пасажирів на годину. Очікується, що за день трамваєм будуть користуватися 48 тис. львів`ян. 


Для реалізації проекту ЄБРР надав кредит на суму € 6 млн., а Федеральне міністерство екології Німеччини - паралельний інвестиційний грант в розмірі € 5 млн. Проект спрямований на підвищення надійності та ефективності екологічного міського електротранспорту, а також значне скорочення викидів від автомобілів. 

Компанія «Плутон», як один з лідерів в області виробництва обладнання для розподілу електроенергії, розробила і впровадила просте і універсальне рішення для електроживлення нової лінії - сучасну трьохагрегатну модульну тягову підстанцію. Модульна підстанція є унікальною і побудована з використанням інноваційних технічних рішень, що призначені значно скоротити експлуатаційні витрати підстанції і збільшити термін служби обладнання. Трьохагрегатна модульна тягова підстанція


Розподільчі пристрої середньої напруги 6 кВ серії NEXВипрямляч серії ВТПЄД і розподільчий пристрій негативної шини РУ-825ОШ

Розподільчі пристрої постійного струму РУ-600
Розподільчі пристрої постійного струму РУ-600

Шафа телемеханіки (ліворуч), обладнання власних потреб (праворуч)
Шафа телемеханіки (ліворуч), обладнання власних потреб (праворуч)

Управління електропостачанням з АРМ диспетчера
Управління електропостачанням з АРМ диспетчера

Однолінійна схема підстанції на моніторі АРМ диспетчера
Однолінійна схема підстанції на моніторі АРМ диспетчера

Фахівцями компанії проект був реалізований "під ключ", включаючи повний комплекс робіт: монтажні, пуско-налагоджувальні роботи і введення підстанції в експлуатацію. 

Надійне електропостачання забезпечується сучасною системою тягового обладнання, яке управляється автоматично системою телемеханіки. Живлення всіх систем оперативною напругою забезпечується від системи власних потреб. Модульна підстанція обладнана системами освітлення, вентиляції, кондиціонування, обігріву, і оснащена системою пожежної сигналізації. 

Все обладнання підстанції відповідає міжнародним стандартам, забезпечує надійність електропостачання, безпеку експлуатації і зручність обслуговування. Відмінною особливістю обладнання виробництва компанії «Плутон» є вбудована сучасна мікропроцесорна система управління, що забезпечує моніторинг параметрів, діагностування, захист, фіксування всіх перехідних процесів, аналіз і реалізацію алгоритмів управління. 

Модульна підстанція оснащена сучасною комплексною системою телемеханіки, що використовує основний (ВОЛЗ) і резервний (GSM) канали зв'язку. Система телемеханіки дозволяє диспетчеру енергодиспетчерського пункту виробляти необхідні включення і відключення обладнання підстанції і постійно контролювати його роботу в дистанційному режимі. Таким чином, модульна підстанція не вимагає постійної присутності персоналу, а обслуговування об'єкта обмежується тільки періодичними технічними оглядами. 

Компанія "Плутон" вітає жителів м. Львів з відкриттям нової трамвайної лінії і бажає, щоб цей проект став стартом для подальшого розвитку транспортної інфраструктури міста!

Документи Контакти © Всi права застережено ПЛУТОН 2008-2016