Реєстрація Логін: Пароль: Запам'ятати меня Забули пароль?

 

Презентація про підприємство

Наша адреса:
вул. Новобудов, 5
Запоріжжя
69076, Україна

Телефон / факс:

+380 61 239-7900 
+380 61 239-7901

E-mail: info@pluton.ua

Адміністративно-виробнича будівля ЗАТ Плутон

Карта проїзду (1,23 МБ)

Партнери:Курсы валют

Курсы валют

Курсы валют

 10.10.2018

З 26 по 27 вересня 2018 року інженери компанії «Плутон» взяли участь в ІІ Міжнародній практичній конференції «Сучасні методи та проблемно-орієнтовані комплекси розрахунку конструкцій та їх застосування у навчальному процесі».

На конференції відбулась презентація нових версій програмного забезпечення САПР (систем автоматизованого проектування), таких як:
  • ЛІРА 10.8 — багатофункціональний програмний комплекс для проектування та розрахунку будівельних та машинобудівельних конструкцій різного призначення. Реалізований метод розрахунку — метод скінченних елементів (МСЕ). Виконується розрахунок на статичні (силові та деформаційні) та динамічні впливи. Виконується підбір або перевірка перетинів стальних конструкцій та (або) армування перетинів залізобетонних конструкцій. Видаються ескізи робочих креслень КМ, а також креслення залізобетонних елементів. Численні спеціалізовані системи дозволяють моделювати роботу масивів ґрунту, розраховувати мостові спорудження, моделювати роботу спорудження в процесі монтажу, досліджувати поведінку конструкції під динамічними впливами в часі та багато іншого;
  • SCAD Office — інтегрована система для міцнісного аналізу конструкцій будівель та споруджень, експертизи несної здатності та проектування елементів стальних, дерев'яних, залізобетонних та кам'яних конструкцій відповідно до рекомендацій нормативних документів.
Компанія «Плутон» займається комплексним проектуванням не тільки в області електротехнічного обладнання, але й будівництва, а також в інших інженерних сферах, тому ми прагнемо бути в курсі останніх віянь та тенденцій в області САПР.

Представлені на конференції новинки САПР містять велику кількість функцій та опцій, покращень для автоматизації та спрощення інженерного проектування. Дані програмні комплекси підтримують нормативні документи України, а також EUROCODE з національними додатками різних країн.

Компанія «Плутон» планує і надалі розвиватися та вдосконалюватися в області САПР.

 

Документи Контакти © Всi права застережено ПЛУТОН 2008-2016